Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Et skogstjern ved Solefall
Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.
Signert, datert 76 og påtegnet på baksiden, på blindrammen: St. Hans natt. Et Skogtjern ved Solefald.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000