Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i Lofoten
Olje på lerret
64x97
Signert nede t.h.: A Normann
Påtegnet på plakett nede på rammen: "A. Normann: Lofoten. 1878". Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "München Motiv fra Lofoten".
Vurdering
NOK 70 000–90 000