Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av ung pike
Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering
Akvarell på tykt papir
37x26
Signert oppe t.h.: Heyerdahl
Vurdering