Balke, Peder(1804-1887)
Marine
Olje på plate
9x11
Signert nede t.h.: Balke
Kunstnernes Hus, Oslo 1954, kat.nr. 160.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på plate
9x11
Signert nede t.h.: Balke
Vurdering
NOK 25 000–30 000