Widerberg, Frans(1934-2017)
Sveveøvelser
Litografi, lysmål
37x25
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 5/85.
Vurdering
Litografi, lysmål
37x25
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 5/85.
Vurdering