Hennig, Otto(1871-1920)
I oktober
Olje på lerret
80x136
Signert nede t.v.: Otto Hennig
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 14. juni 2006 kl 18:00
Olje på lerret
80x136
Vurdering