Madonna
Fargelitografi trykket i svart, rødt og blått
Arket: 679x485 mm Motivet: 603x441 mm
på tykt brunt papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch
1895/1902
sch. nr. 33. Woll nr. 39 A VI.
Vurdering
NOK 2 500 000–3 500 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 2 200 000