Balke, Peder(1804-1887)
Herregården Alby på Jeløen sett fra sjøen
Olje på lerret
66x92
Usignert
Brev vedrørende maleriets historie medfølger. Alby gård huser idag Galleri F 15.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00