Horst, Emil(1854-1910)
Gjess ved en dam
Olje på lerret
51x64
Signert nede t. v.: E. Horst.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
51x64
Signert nede t. v.: E. Horst.
Vurdering
NOK 10 000–12 000