Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Nordnorge
Olje på lerret
48x73
Signert nede t.v.: A. Normann
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 54 000 med forbehold
Olje på lerret
48x73
Signert nede t.v.: A. Normann
Vurdering