Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fra Brønnøysund
Olje på lerret
78x132
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
78x132
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering