Tidemand, Adolph(1814-1876)
Far leser høyt
Olje på lerret
26x32
Signert nede t.h.: Ad. Tidemand
Angivelig Tidemand.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000
Olje på lerret
26x32
Angivelig Tidemand.
Vurdering