Johannessen, Jens(1934-)
Vannfall 1963
Olje på lerret
85x90
Signert og datert nede t.v.: JJ 63
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen. 63.".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000