Kavli, Arne(1878-1970)
Kystlandskap, Rønnes
Olje på lerret
24x25
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
24x25
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 30 000–50 000