Aulie, Reidar(1904-1977)
Bymotiv med fabrikkpipe
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på plate
50x61
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering