Komposisjon 1993
Olje på lerret
120x140
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 93
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
120x140
Vurdering
NOK 150 000–200 000