Midelfart, Willi(1904-1975)
Sittende mann i kystlandskap
Olje på plate
60x73
Usignert
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Willi Midelfart 1949 Støa". Angivelig Strømhylla, Holmsbu.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000