Disen, Andreas(1845-1923)
Høyfjellslandskap 1878
Olje på plate
12x20
Signert og datert nede t.h.: AD. 78.
Påtegnet på baksiden av rammen: A. Disen 1878.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 13 500
Olje på plate
12x20
Vurdering