Johannessen, Jens(1934-)
Komposisjon i rødt og grønt
Olje på lerret
48x48
Usignert
Signert og datert på baksiden av lerretet: "Jens Johannessen 64".
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Olje på lerret
48x48
Usignert
Vurdering
NOK 30 000–50 000