Johannessen, Jens(1934-)
Fornebu 1961
Olje og collage på lerret
39x39
Signert og datert nede på midten: Jens 61
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Olje og collage på lerret
39x39
Vurdering