Dahl, Hans(1849-1937)
Studie av kvinner og barn på strand
Olje på plate
37x51
Usignert
Påtegnet på baksiden av rammen: Hans Dahl.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på plate
37x51
Usignert
Vurdering
NOK 5 000