Enger, Erling(1899-1990)
Hus i landskap 1957
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: EE 57
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på plate
38x46
Vurdering