Kihle, Harald(1905-1997)
Fra Svanøy
Olje på plate
26x32
Signert nede t.h.: H Kihle
Signert, datert og påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Harald Kihle Fra Svanøy, Juni -81". Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen: "Til ... med hjertelig hilsen i anledningen din dag, den ... 1981. Harald. (Ett minne fra Svanøy - - -)".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000