Schultz, Alexander(1901-1981)
Skogslandskap
Olje på plate
46x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
46x55
Vurdering