Sømme, Jacob(1862-1940)
Skagen 1890
Olje på lerret
41x55
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Jacob Sømme Skagen 1890
Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "108 J. Sømme Skagen".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 12. juni 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000