Karsten, Ludvig(1876-1926)
Landskap med rødt hus
Olje på lerret
35x41
Signert nede t.h.: Karsten
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 260 000
Olje på lerret
35x41
Signert nede t.h.: Karsten
Vurdering
NOK 200 000–300 000