Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med båter og folkeliv 1881
Olje på lerret
38x63
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1881-
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
38x63
Vurdering
NOK 30 000–50 000