Metroen i Paris 1949
Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 200 000
Olje på lerret
80x100
Vurdering