Kavli, Arne(1878-1970)
Kystlandskap med brygge
Olje på lerret
66x80
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Fra Rønnes.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 27. november 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
66x80
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Fra Rønnes.
Vurdering