Fargelitografi og fargetresnitt trykket i svart rødt (litografi), blått, grønt, orange (tresnitt) på tynt Japanpapir
Arket: 504x587-595 mm Motivet: 385x554 mm
Dobbeltsignert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
Påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Farven lagt med udskaren treplade (det siste ordet er skrevet over den ene signaturen).
1895/1902
Woll 41.
Vurdering
NOK 5 000 000