Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fjordlandskap
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.
Angivelig fra Holmsbu.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
65x81
Signert nede t.v.: Thv E.
Angivelig fra Holmsbu.
Vurdering