Askevold, Anders(1834-1900)
Fra Fjærland 1885
Olje på papir, oppklebet på plate
33x54
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: A: Askevold. Fjærland. 7.de Aug. 1885.
Påtegnet på baksiden av platen: "Studie fra Fjærland 34".
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000