Fjell, Kai(1907-1989)
Pike og gutt 1942
Olje på plate
52x42
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -42
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på plate
52x42
Vurdering