Komposisjon 1987
Litografi med håndkolorering, lysmål
50x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87
Nummerert nede t.v.: 8/10.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
50x70
Nummerert nede t.v.: 8/10.
Vurdering