Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Bøverdalen 1916
Olje på lerret
69x58
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Gerhard Munthe. Bæverdalen. 1916.
Vurdering
NOK 50 000–60 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 86 000
Olje på lerret
69x58
Vurdering
NOK 50 000–60 000