Skyen
Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 395x528 mm Motivet: 258x497 mm
papir Usignert
1908-09
Sch. nr. 313. Woll nr. 343.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000