Heiberg, Jean(1884-1976)
To gutter og en pike på svaberg
Olje på lerret
100x81
Signert nede t.h.: J Heiberg
Angivelig kunstnerens sønn, datter og nevø malt på Kjelsøy i Kragerøfjorden.
Kunstnerforbundet, Oslo 1980, kat. nr. 37.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00