Nupen, Kjell(1955-2014)
Flyvende over vann
Olje på lerret
168x130
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 175 000
Olje på lerret
168x130
Signert nede t.h.: K. Nupen.
Vurdering
NOK 120 000–150 000