Kokkin, Kirsten(1951-)
Elskende 1997
Bronse
H: 37 cm.
Signert og datert på plinten: KK 97
Nummerert på plinten: 8/25. Skulpturen er fra 1995, støpt i 1997.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold