Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Skjærgård
Akvarell på papp
36x51
Signert nede t.h.: H F Gude
Blaafarveværket, 1984, kat.nr. 146, med tittel: "Skjærgård".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000