Bratland, Jacob(1859-1906)
Kvinnelig maler i atelier
Olje på lerret
46x67
Signert nede t.h.: Jac. Bratland
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på lerret
46x67
Vurdering