Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2
Forrige
121
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Fjell, Kai
(1907-1989)
Hvilende mor
Olje på lerret
60x50
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00