Høgberg, Karl(1901-1981)
Utkast til m/v Venus 1947
Olje på plate
52x125
Signert og datert nede t.h.: Carl Högberg -1947.
Signert, datert og påtegnet på baksiden av platen: "I. utkast til utsmykking av Ist Kl.S. Røkesalong m/v "Venus" Carl Högberg -1947".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000