Disen, Andreas(1845-1923)
Fjellandskap med elv 1919
Olje på lerret
44x68
Signert og datert nede t.v.: A Disen. 1919.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
44x68
Vurdering