Juell, Tore(1942-)
Vårlys
Olje på plate
38x45
Signert nede t.v.: T. Juell
Signert, datert: "-80", og påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Olje på plate
38x45
Signert nede t.v.: T. Juell
Vurdering