Løsrivelse I
Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 499x646 mm Motivet: 455-460x560-570 mm
papir Signert med blyant nede t.v.: E Munch
Påtegnet med blyant av kunstneren nede på arket: Frau (?) detecment (?) 1913.
1896
Woll 77.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 200 000
Auksjonert mandag 30. november 2009 kl 19:00
Tilslag NOK 1 000 000