Kielland, Kitty(1843-1914)
Selvportrett
Olje på lerret
46x38
Usignert
Påtegnet på blindrammen: "Scappel". Også noe annet påtegnet utydelig. Malt 1887.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 105 000
Olje på lerret
46x38
Usignert
Vurdering