Ender, Axel(1853-1920)
Seterdrift i Briksdalen 1883
Olje på plate
37x46
Signert og datert nede t.v.: Axel Ender. 83.
Påtegnet på baksiden av platen: "Brigsdalen".
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000 med forbehold