Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Måneskinnslandskap med hus 1914
Olje på lerret
120x80
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1914.
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
120x80
Vurdering