Fearnley, Thomas(1802-1842)
Utsyn over Elben
Olje på lerret, oppklebet på lerret
30x47
Usignert
Antagelig malt i 1830.
Kunstnerforbundet, Oslo 1966, kat.nr. 5 med tittel: "Elvelandskap". Astrup Fearnley Museet, Oslo 1995, kat.nr. 16 med tittel: "Utsyn over Elben", også påført på lapp fra denne utstillingen: "1830".
Vurdering
Auksjonert mandag 31. mai 2010 kl 20:00
Tilslag NOK 95 000